top of page
Konferencja Biznesowa

Od 2008 roku Hotel Agat to miejsce, w którym organizowane są szkolenia i konferencje firm z całego kraju. Z każdym kolejnym rokiem liczba udanych imprez rośnie. Niezależnie od tego, czy organizujesz prestiżowe doroczne spotkanie dla swojej firmy czy szkolenie branżowe, Hotel Agat to centrum, które ma odpowiednie standardy i udogodnienia, aby Twoje wydarzenie było sukcesem. Chętnie wkrótce je zorganizujemy. Przedyskutujmy Twoje oczekiwania.

Przeczytaj, co klienci mówią o naszych wyjątkowych usługach. W Hotelu Agat ciężko pracujemy, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia każdemu, kto organizuje z nami wydarzenie. Od 15 lat zorganizowaliśmy już setki wydarzeń i szkoleń. Poznaj referencje od klientów, którzy w przeszłości korzystali z naszych usług.

Wszystkim poszukującym centrum konferencyjno - szkoleniowego lub miejsca pod kątem organizacji imprez firmowych mamy do zaoferowania nowocześnie zaprojektowane pomieszczenia, wyposażone wg najwyższych standardów.

•Sala Kameralna – idealna do spotkań w gronie Top Management’u (max. 25 osób)
•Sala Eventowa (średnia) – mogąca pomieścić do 50 gości, posiadająca bezpośrednie wyjście na taras i ogród
•Sala Bankietowa (duża) – na 100 osób dająca możliwość połączenia z Salą Eventową, dzięki czemu uzyskujemy przestrzeń dla ok. 140 gości. Sala posiadająca również bezpośrednie wyjście do ogrodu.

 

Wyjazdy integracyjne - co nas wyróżnia?

Lokalizacja w samym centrum Polski / Zaledwie 10 min drogi od autostrady A1 i A2 / Tylko 15 min drogi do centrum Łodzi / Wyjątkowe usytuowanie w pięknym lesie / Niezwykły i zadbany ogród / 31 pokoi w najlepszym standardzie biznesowym / Nowoczesna restauracja hotelowa / Grill Bar całoroczny z kuchnią staropolską / 3 sale konferencyjno – bankietowe / Duża ilość atrakcji na miejscu i w bliskiej okolicy.

Agat Hotel to idealne miejsce do zorganizowania eventu firmowego, spotkania integracyjnego, konferencji, szkolenia biznesowego lub imprezy integracyjnej.

bottom of page