top of page
  • Zdjęcie autoraAgat - Hotel Łódź

Jaki hotel wybrać w Łodzi?

Nadszedł czas zimy. Planując pobyt w Łodzi szukasz hotelu spełniającego Twoje oczekiwania. Sprawdź naszą ofertę, czy znajdujemy się w sferze Twojego zainteresowania?

Hotel** Agat w Łodzi znajduje się na ulicy Strykowskiej, poza centrum, jest to nasza jedna z największych zalet ponieważ kompleks położony jest na granicy Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich i Lasu Łagiewnickiego. Jednocześnie spod hotelu prostą drogą, ulicami Strykowską, Palki i Uniwersytecką w kilkanaście minut można dojechać do Dworca Fabrycznego i Nowego Centrum Łodzi. Lokalizacja i świetne skomunikowanie z centrum Łodzi oraz z autostradą A2 i A1 to nasze mocne strony, ale nie jedyne.

Kiedy niektórzy lubią pokoje hotelowe z oknami na tętniące miasto my kierujemy swoja ofertę do wszystkich, którzy krótkie chwile spędzane w hotelu chcą poświęcić relaksowi wśród zieleni z możliwością, o każdej porze roku, spaceru po lesie.

W kompleksie Agat, obok hotelu znajduje się jedna z najpopularnniejszych łódzkich restauracji Grill Bar Agat. Łódzka restauracja stworzona w klimacie karczmy, przyciąga gości sprawdzoną i polecaną od lat kuchnią z dużym murowanym grillem na środku głównej sali oraz klimatem ogrodu, który nawet w zimie przez przeszklone ściany wyzwala pozytywne emocje. Sam hotel również posiada własną, bardziej kameralną, salę restauracyjną.

Poniżej galeria zimowych ujęć. Przyjedź, zobacz, zasmakuj. Łódź to nie tylko pofabryczne i pieknie rewitalizowane miasto w centrum Polski, to też największy w Europie leśny kompleks w obszarze miejskim.Opmerkingen


Kotwica 1
bottom of page