top of page
  • Zdjęcie autoraAgat - Hotel Łódź

Zapraszamy na blog Agat Hotel Łódź.

Agat Hotel Łódź, niezwykły hotel w Łodzi na skraju zaczarowanego Lasu Łagiewnickiego, u podnóża Wzniesień Łódzkich. Postawiony wśród źródeł rzeki Bzura.

Na tym blogu będziemy pisać o naszych doświadczeniach zdobywanych każdego dnia w hotelarstwie, nie będziemy przynudzać o zarządzaniu. Poznasz tutaj ciekawe porady dotyczące codziennych czynności życiowych. Niektóre z nich mogą wydawać się banalne, jak sposoby na skuteczne prasowanie lub ścielenia łóżka, ale każda umiejętność, nawet ta najbanalniejsza, wykonywana automatycznie w sposób sprawny i szybki pomaga nam skupić się na najważniejszych obowiązkach dnia.

W miarę możliwości czasowych pokażemy również naszą prace od zaplecza. Każda pora roku charakteryzuje się w naszej kuchni szczególnym menu, podzielimy się z Tobą kilkoma przepisami dań, które najchętniej zamawiacie w naszej restauracji. Oferta Menu restauracji hotelowej jest poza imprezami okolicznościowymi tożsama z ofertą Grill Bar Łódź, który znajduje się tuż obok hotelu.

Z pewnością często będziemy zaglądać do tej jednej z najpopularniejszych restauracji w Łodzi.

Zajawki publikacji będziemy udostępniać na naszych profilach social na Facebooku i Instagramie. Dlatego polub nasze dwa profile:

Tu profil Hotelu

(KLIKNIJ w logo)
Tu profil Grill Bar

(KLIKNIJ w logo)


Istniejemy od 15 lat żeby spełniać oczekiwania naszych klientów. Zachęcamy do komentowania, dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i uwagami, również wtedy gdy coś nam nie wychodzi. Dzięki temu będziemy wiedzieli gdzie reagować i co poprawiać.

Cieszy nas, że jesteś z nami. Chcemy utrzymać Twoją uwagę, a publikacje tu na blogu i na profilach społecznościowych dadzą Ci możliwość poznać w pierwszej kolejności nasza nową ofertę i promocje.

Do zobaczenia, zacznijmy spotkanie od aromatycznej kawy...

Comments


Kotwica 1
bottom of page