top of page
277745908_2737544816552327_7322475553596906691_n.jpg

POKOJE

Unikatowo położony hotel w rejonie źródeł rzeki Bzura, niejednokrotnie już uznano za wyjątkowe miejsce. W samym Centrum Polski nieopodal zjazdu Łódź Północ na A1, w zielonych płucach Łodzi, Lesie Łagiewnickim, z dala od wielkomiejskiego gwaru znajduje się miejsce, w którym uśmiech, miła rodzinna atmosfera, smaczne i zdrowe potrawy, łączą się z pięknem otaczającej przyrody tworząc "zaczarowany hotel"...

Hotel AGAT wyposażony jest w 31 pokoi w standardzie biznesowym.

Hotel Agat jest doskonałym miejscem dla wszystkich osób, które chcą uciec chociaż na chwilę od zgiełku centrum Łodzi, odpocząć od rutyny i naładować "akumulatory" przed powrotem do codziennych obowiązków. Hotel posiada to, czego brakuje dużym, sieciowym hotelom, duszę i zapadającą w pamięć atmosferę.

Posiadamy 3 pokoje jednoosobowe, 18 pokoi dwuosobowych typu TWIN, 9 pokoi dwuosobowych typu DOUBLE oraz Apartament. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę i toaletę, TV, telefon oraz bezpłatny Internet.

 

Na Gości czekają klimatyczne i przytulne wnętrza, zadbany ogród, grill bar oraz restauracja serwująca dania, które zadowolą nawet bardzo wybredne podniebienia.

hotel13.jpg

15 lat

DOŚWIADCZENIA

Mamy to czego potrzebujesz

Zawsze staramy się maksymalnie dopasować do indywidualnych potrzeb Gości. Przestronne sale konferencyjne, komfortowe pokoje, gustowne wyposażenie oraz profesjonalna obsługa, od lat zachęcają zarówno Gości indywidualnych, jak i firmy, do organizowania w naszym hotelu różnorodnych wydarzeń - począwszy od uroczystości rodzinnych na konferencjach firmowych kończąc. 
 

Hotel jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Posiadamy podjazd dla osób na wózkach inwalidzkich oraz przestronną windę. Strzeżony parking hotelowy jest dobrze oświetlony i zapewnia miejsce postoju dla 100 samochodów. Jako jeden z niewielu hoteli w Łodzi pozwalamy na trzymanie zwierząt w pokojach.


Spacer po sąsiadującym z hotelem lesie łagiewnickim, jedzenie kolacji przy świecach, w otoczeniu świeżych kwiatów, a rano-śniadanie spożywane na tarasie z widokiem na piękny ogród. Obok hotelu znajduje się osobny obiekt Restauracja Grill Bar, gdzie wsłuchując się w wesoło trzaskający ogień, popijając aromatyczną kawę i posilając się przed dalszą podróżą spędzisz miło czas.

Z hotelu w 13 minut autem wprost dojedziesz do Dworca Fabrycznego i Nowego Centrum Łodzi lub w drugą stronę do skrzyżowania autostrad A1 i A2

bottom of page